Ахмет Байтұрсынұлы — 150 жыл

Бүгін мектебіміздің 9-сынып оқушылары Аудандық кітапханада Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдық меретойы және Қазақстан халқының «Тілдер мерекесіне» арналған «Тіл білімінің атасы» атты әдеби кешіне қатысты. Кештің қонақтары 161-3 мекемесінің қызметкерлері, мұражай өкілдері және ауданымыздың беделді зейнеткерлерімен қала тұрғындары да белсенді атсалысты. А. Байтұрсынұлының өмірбаяны мен оның өмірінде өтіп кеткен жолы жайлы және оқушыларымызға түрлі сұрақ қойылып,викторинаға белсенді қатысып жақсы әсер алды.

Сегодня учащиеся 9 класса нашей школы приняли участие в литературном вечере «тілдімінің атасы», посвященном 150-летию Ахмета Байтурсынова в районной библиотеке и «празднику языков» народа Казахстана. Гостями вечера стали сотрудники 161-3 учреждений, представители музея и уважаемые пенсионеры нашего района. О биографии А. Байтурсынова и его жизненном пути,а также о различных вопросах, которые задали нашим ученикам, приняли активное участие в викторине.