Тәрбие сағат

Адалдық, парасаттылық — адамдықтың белгісі атты Тәрбие сағатымызда оқушыларға адалдық, парасаттылық, шындық туралы түсініктерін кеңейту мақсатында ақпарат берілді.
Оқушылардың адамгершілік қасиетін, бір-біріне деген достық сезімдерін нығайту үшін,бойларына рухани адамгершілік қасиеттерді ұялату үшін мейірбан, ақылды, шыншыл, қайырымды т. б адамдық асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету мақсатында түрлі ситуациялық сұрақтармен топтық жұмыс жасалды. Топтық жұмыс барысында балалар «Парасатты азамат», «Адалдық», «Адамгершілік» тақырыптары бойынша постер қорғап осы ұғымдарға жеке тоқталып, мән-мағынасын ашты. Оқушылар сынып сағаты барысында өз ойларын ортаға салып, бір-біріне жақсы тілек айтып, тарады. Осындай тақырыптағы сынып сағаттары жыл бойы өз жалғасын табады.

На нашем воспитательном часе «честность, добропорядочность — признак человечности» учащимся была предоставлена информация с целью расширения представлений о честности, добропорядочности, реальности.
Для укрепления нравственных качеств учащихся, чувства дружбы друг к другу,привития им духовно-нравственных качеств была проведена групповая работа с различными ситуативными вопросами, способствующими овладению благородными человеческими качествами: добротой, умом, правдивостью, милосердием и др. В ходе групповой работы ребята, защищая плакаты по темам:» добропорядочный гражданин«,» честность«,» человечность», отдельно остановились на этих понятиях. В ходе классного часа учащиеся поделились своими мыслями, загадали друг другу добрые пожелания и разошлись. Классные часы на такую тему продолжатся в течение года.