Парасатты сағат

Ағымдағы жылдың 1-5 қыркүйек аралығында «Адалдық, парасаттылық — адамдықтың белгісі» парасатты сағат өтілді.Мақсаты оқушыларға адалдық, парасаттылық, шындық туралы түсініктерін кеңейту.Сабаққа мектебіміздің 5-11 сынып оқушылары толық қатысты. Адамгершілік – адамның асыл қасиеті. Оқушылар сабаққа өте белсенді қатысып,қызықты мәліметтермен танысып,ойларында жүрген сұрақтарға жауап ала алды.

С 1 по 5 сентября т. г. был проведен мудрый час «честность, добропорядочность — признак человечности».Цель расширение представлений учащихся о честности, добропорядочности, реальности.В занятии приняли участие учащиеся 5-11 классов нашей школы. Мораль-благородное качество человека. Учащиеся приняли активное участие в уроке,познакомились с интересными фактами,получили ответы на интересующие их вопросы.